KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15989317
nr 1598 9317
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad Provence -85,18x23 cm, yttermått inklusive ram: 34x37 cm
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:35:28
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)