KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15989317

nr 1598 9317

Carin Adler

(f. 1929), Sverige

Akvarell, Signerad, daterad Provence -85,18x23 cm, yttermått inklusive ram: 34x37 cm

Carin Adler, född 1929, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 19 februari 2024
kl 20:35:28

Carin Adler

Läs mer om Carin Adler